Pradžia   Informacija pirkėjams   Dažniausi klausimai

Dažniausi klausimai

Ar saugios VESIDOJE gaminamos veidrodinės ir stiklinės durys?

Įmonė skiria ypatingą dėmesį visų gaminių saugumui: veidrodžio įsprūda iš vidaus apklijuojama apsaugine plėvele, stiklo durų įsprūda gaminama tik iš grūdinto stiklo, klientui pageidaujant, papildomai apklijuojama apsaugine plėvele.

Ar stumdomų durų sistemos ratukai yra su guoliais?

Visi stumdomų durų apatiniai ratukai yra su guoliais, taip užtikrinamas sistemos ilgaamžiškumas ir komfortiškas durų slankiojimas: nėra nepageidaujamų garsų atidarant ir uždarant duris; jos stumdomos lengvai, nenaudojant fizinės jėgos.

Kokių stumdomų durų sistemų yra ir kuo jos skiriasi?

Stumdomųjų durų sistemos skirstomos pagal jų gamybai naudojamas medžiagas:

  • plieninė sistema: dažyti plieniniai profiliai; plieniniai profiliai, padengti medžio imitacijos plėvele;
  • aliumininė sistema: anoduoti aliuminio profiliai; aliuminio profiliai, padengti medžio imitacijos plėvele; aliuminio profiliai, padengti natūralia medžio faneruote.

Plieno bei aliuminio sistemos gali būti įvairaus dizaino, profilio, formos bei pločio.

Plieninė sistema – tai kokybiška stumdomų durų sistema, naudojama spintų durims gaminti. Vidinėje šių durų pusėje yra matomi ratukai. Aliumininė stumdomų durų sistema yra universali. Ji naudojama ne tik spintose, bet ir patalpose kaip pertvaros erdvėms atskirti ar durys įėjimui į patalpas, nes durų ratukai yra paslėpti stumdomų durų viduje.

Ar visos stumdomų durų sistemos vienodai patikimos?

Taip. Mes bendradarbiaujame su geriausiais stumdomų durų sistemų gamintojais, todėl naudojamos stumdomų durų sistemos yra patvarios ir patikimos.

Kur interjere galima pritaikyti stumdomas duris (konstrukcijas)?

Dėl eksploatavimo patogumo (stumdomoms durims nereikia papildomo ploto atidarymui), lengvo montavimo šios sistemos naudojamos durims, pertvaroms tarp kambarių, pertvarinėms konstrukcijoms biuruose, kirpyklose, medicinos kabinetuose ir kt. Šiuo metu statomuose butuose paliekama daug nepadalytų erdvių, tad yra kur panaudoti ir gaminius iš mobilių aliuminio sistemų.

Kokias plokštes jūs naudojate?

VESIDOJE stumdomų durų įsprūdoms ir spintų karkaso gamybai naudojame laminuotas medžio drožlių plokštes. Kad patenkintume klientų pageidaujamų spalvų, plokštės storio, kainų poreikius, naudojame tiesiai iš gamintojų gaunamas laminuotas medžio drožlių plokštes:
- „Krono“, Lenkija;
- „Eegger“, Austrija;
- „Wodego“, Vokietija.

Ar naudojamos medžiagos – sertifikuotos?

Taip, visos mūsų naudojamos medžiagos turi kokybės bei higienos sertifikatus ir atitinka ES keliamus kokybės bei higienos reikalavimus.

Ar VESIDOJE atliekami baldų projektavimo darbai?

Taip, atliekami. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos baldų konstruktoriai, kurie, remdamiesi ilgamete įmonės patirtimi, pasiūlys Jums optimalius sprendimus.

Kokio gylio nišą reikia įrengti sieninei spintai?

Mūsų rekomenduojamas gylis yra 70–65 cm.

Ar gali būti spinta mažesnio kaip 65 cm gylio?

Taip, gali. Jei Jūs pageidaujate, VESIDOS specialistai suprojektuos ir pagamins įvairaus gylio spintas

Kodėl sieninės spintos su stumdomosiomis durimis optimalus gylis 70 cm?

Nes stumdomųjų durų sistema užima 10 cm bendro spintos gylio ir 60 cm paliekama drabužių kabykloms įrengti.

Ar galima pačiam surinkti VESIDOJE pagamintą spintą?

Taip, Jūs galite pats ją sumontuoti. Mes sukomplektuosime Jums visas spintos surinkimui reikalingas medžiagas, kartu paruošime spintos surinkimo instrukciją. Jums teks pasirūpinti tik darbo įrankiais.

Ar gaminate standartinius baldus?

Taip. Mes siūlome didelį populiarių standartinių korpusinių spintų, miegamojo baldų, komodų, lovų, svetainės baldų, įvairios paskirties stalų ir biuro baldų pasirinkimą.

Ar galima VESIDOJE užsisakyti baldus pagal individualų projektą?

Taip, galima. Mes gaminame asmeniškai Jums! Pagrindinė mūsų įmonės veiklos kryptis – individualus projektavimas ir gamyba.

Ar atliekama garantinė ir pogarantinė priežiūra?

Taip, mes atliekame garantinį ir pogarantinį savo gaminių remontą.

Ar matavimams atlikti ir eskizui nubraižyti galima išsikviesti baldų konstruktorių į namus?

Taip, galima. Jūs galite paskambinti į artimiausią VESIDOS saloną „Spintų pasaulis” ir mes susitarsime dėl vadybininko-projektuotojo atvykimo Jums patogiu laiku.

Ar galima įrengti spintą arba pertvarą su stumdomomis durimis mansardoje ar po laiptais?

Taip, galima. Mūsų konstrukcijų galimybės leis įgyvendinti ir tokius sprendimus.

Ar galite patarti kokia spinta tiktų mano namų interjerui?

Taip, į namus galite pasikviesti konstruktorių, kuris visada patars bei pakonsultuos kokia spinta Jums geriausiai tiktų.

Kaip pritvirtinti apatinį stumdomų durų bėgelį, jei namų grindys šildomos?

Jei grindys yra šildomos, apatinis stumdomų durų bėgelis yra tvirtinamas priklijuojant jį skystais vinimis, dvipuse lipnia juosta arba prisukant medvarščiais.

Ar stabiliai, tvirtai stovės spinta jei ji bus be nugarėlės?

Taip, spintos sumontuojamos tvirtai, sutvirtinant šonines sieneles ir pertvaras lentynomis ar rūbų kabyklomis. Taip pat spintos tvirtinamos baldiniais kampukais prie sienų, lubų ar grindų.

Ar galima sieninę spintą permontuoti į kitą patalpą?

Taip, yra keletas būdų tai padaryti. Jeigu spinta yra permontuojama į aukštesnę patalpą, galima spintai sumontuoti stogelį arba dugną. Jeigu patalpa yra žemesnė, reikės sumažinti vertikalių spintos detalių ir durų aukštį.

Per kiek laiko pagaminsite užsakymą?

Užsakymo pagaminimo terminas priklauso nuo užsakyme naudojamų medžiagų ir baldų konstrukcijos. Tikslų pagaminimo terminą Jums pasakys salone dirbantys vadybinikai.

Ar galima stumdomas duris tvirtinti į gipso kartono lubas?

Taip, galima. Prie lubų tvirtinamas tik viršutinį stumdomų durų bėgelis, visas stumdomų durų svoris perduodamas apatiniam bėgeliui, įtvirtintam ant grindų. Tokiu būdu gipso kartonui lubose nėra didelės apkrovos.

Kokio maksimalaus pločio gali būti vienos stumdomos durys?

Dauguma stumdomų durų sistemų pritaikytos iki 1200 mm pločio durims, tačiau VESIDA taip pat siūlo stumdomų durų sistemas, kurių vienos stumdomos durys gali būti iki 1500 mm pločio.

Ar stumdomos durys gali būti rakinamos?

Taip, aliuminio sistemos stumdomosiose duryse galime įtvirtinti spynelę su užraktu.

Ar stumdomos durys gali iškristi iš bėgelių?

Negali, jei jos teisingai suprojektuotos ir sumontuotos. VESIDOJE dirbantys konsultantai ir montuotojai pasirūpins, kad stumdomos durys būtų suprojektuotos bei sumontuotos teisingai ir ilgai Jums tarnautų.

Ar galima pagaminti spintą iš natūralios plokštės?

Baldų gamyboje taip pat naudojame ąžuolo, vyšnios, šokolado spalvos faneruote padengtą plokštę. Su šia natūralia medžio faneruote puikiai dera durų ir sienų apmušalai, pagaminti iš natūralių medžiagų.