Stumdomos durys

Aukštos kokybės, lengvai montuojamos ir transformuojamos VESIDA stumdomos durys ­puikiai tiks bet kuriam Jūsų namų kambariui ar biuro patalpai.

 

Portalas Interjeras.lt rekomenduoja VESIDA stumdomų durų sistemas

VESIDA 5/S1200 - norintiems sukurti minimalistinį interjerą plačiau

VESIDA 6/B - prabangi, berėmė, provanso stiliaus pažiba plačiau

VESIDA 6/C42 - šiuolaikiška klasikinio durų rėmo interpretacija plačiau

Išskirtinės stumdomos durys

Jeigu ieškote durų spintai, įėjimui į patalpą ar pertvarai tarp kambarių – stumdomos durys yra tai, ko Jums reikia. Stumdomos durys puikiai tiks biurui, grožio salonui ar siuvyklai, o taip pat įvairioms pagalbinėms patalpoms, archyvams, drabužinėms. Jūsų patogumui stumdomos durys gali būti ir pakabinamos, be slenksčio.

VESIDA stumdomos durys yra lengvai montuojamos ir gali būti įrengiamos bet kokioje Jūsų namų ar biuro patalpoje. Jos tiks ir netradicinių formų patalpoms – po laiptais, palėpėse, kampui atitverti.

VESIDA stumdomos durys suteiks Jūsų namams ar biurui žavesio ir išskirtinumo. Iš daugybės medžiagų, dalių ir kainų kiekvienas mūsų pirkėjas suras tinkamą sprendimą stumdomoms durims, kuris atitiks jo poreikius ir galimybes. Jūsų sumanymui įgyvendinti VESIDA siūlo platų durų korpuso medžiagų, stumdomų durų sistemų, rėmelių ir įsprūdų asortimentą bei didžiulį furnitūros pasirinkimą.

Stumdomų durų dizainas

Spintos stumdomos durys

Čia pateikiami populiariausi stumdomųjų durų dizaino pavyzdžiai. Stumdomųjų durų įsprūdų medžiagas ir dizainą parinksime individualiai pagal Jūsų pageidavimus.

Stumdomų durų rėmeliai

Mes, VESIDA, atrinkome geriausius stumdomų durų sistemų gamintojus ir siūlome plieninius, medžio imitacijos, aliumininius ir aliumininius, padengtus natūralia faneruote, stumdomų durų rėmelius. Platus profilių, spalvų ir dizaino pasirinkimas plačiau

Stumdomų durų įsprūdos

Jūsų pasirinkimui pateikiame skirtingo dekoro ir įvairių gamintojų laminuotas medžio drožlių plokštes, atitinkančias kokybės ir higienos reikalavimus plačiau

Stiklas, veidrodis, plastikas. Siūlome tik saugų, skirtingų spalvų ir raštų plačiau

Dažyta medžio dulkių plokštė (MDF), faneruota pluokšė. Ieškantiems išskirtinumoplačiau

Siūlome ir kitas populiarias dekoratyvines durų apdailos medžiagas plačiau

Paslaugos

Salono darbuotojų bei profesionalaus interjero dizainerio konsultacijosplačiau

Greita ir tiksli gamyba, naudojant naujausias technologijasplačiau

Profesionalus montavimasplačiau

Garantinė ir po garantinė priežiūraplačiau

Galbūt Jus sudomintų mūsų tipiniai baldai