Pertvaros

Aukštos kokybės, funkcionalios VESIDA pertvaros su stumdomomis durimis puikiai tiks bet kuriam Jūsų namų kambariui ar biuro patalpai.

 

Pertvaros bet kuriam poreikiui

Jeigu ieškote patogaus būdo, kaip atskirti patalpas išsaugant jų vientisumą – pertvaros su stumdomomis durimis yra puikus sprendimas. Pagal poreikį, pertvaros gali atskirti ne tik darbo erdves, prekybos plotus ar konferencijų sales, tačiau ir gyvenamąsias patalpas – prieškambario, valgomojo, poilsio zonas. Pertvara su stumdomomis durimis užims mažiau vietos, nei įprastos atveriamos durys.

VESIDA pertvaros yra funkcionalios - jos gali būti įrengiamos bet kokioje Jūsų namų ar biuro patalpoje. Šios pertvaros puikiai tiks tiek nedidelio ploto gyvenamosioms patalpoms, tiek ir didesnėms erdvėms.

VESIDA pertvaros leis Jums sukurti tokį interjerą, kokio Jūs iš tiesų norite. Iš daugybės medžiagų, dalių ir kainų kiekvienas mūsų pirkėjas suras tinkamą sprendimą pertvaroms, kuris atitiks jo poreikius ir galimybes. Jūsų sumanymui įgyvendinti VESIDA siūlo platų pertvarų korpuso medžiagų, stumdomų durų sistemų, rėmelių ir įsprūdų asortimentą bei didžiulį furnitūros pasirinkimą.

Pertvarų dizainas

Spintos stumdomos durys

Čia pateikiami populiariausi pertvarų stumdomųjų durų dizaino pavyzdžiai. Stumdomųjų durų įsprūdų medžiagas ir dizainą parinksime individualiai pagal Jūsų pageidavimus.

 

Pertvaros stumdomų durų rėmeliai

Mes atrinkome geriausius stumdomųjų durų sistemų gamintojus ir pertvaroms siūlome aliumininius bei aliumininius, padengtus natūralia faneruote, stumdomųjų durų rėmelius. Visada platus profilių, spalvų ir dizaino pasirinkimas plačiau

Pertvaros stumdomų durų įsprūdos

Jūsų pasirinkimui pateikiame skirtingo dekoro ir įvairių gamintojų laminuotas medžio drožlių plokštes, atitinkančias kokybės ir higienos reikalavimus plačiau

Stiklas, veidrodis, plastikas. Siūlome tik saugų, skirtingų spalvų ir raštų plačiau

Dažyta medžio dulkių plokštė (MDF), faneruota pluokšė. Ieškantiems išskirtinumoplačiau

Siūlome ir kitas populiarias dekoratyvines durų apdailos medžiagas plačiau

Paslaugos

Salono darbuotojų bei profesionalaus interjero dizainerio konsultacijosplačiau

Greita ir tiksli gamyba, naudojant naujausias technologijas plačiau

Profesionalus montavimasplačiau

Garantinė ir po garantinė priežiūra plačiau

Galbūt Jus sudomintų mūsų tipiniai baldai