Drabužinės

Aukštos kokybės, funkcionalios ir kompaktiškos VESIDA drabužinės puikiai tiks bet kuriam Jūsų namų kambariui ar biuro patalpai.

 

Jūsų svajonių drabužinės

Drabužinės tampa svarbiu ir populiariu interjero atributu. Šiandien jau daugelis iš mūsų gali įvertinti kokybiškos drabužinės teikiamą patogumą ir komfortą. Kiekvienam drabužinės savininkui pagrįstai kyla klausimas – kodėl tik dabar drabužinės atsiranda mūsų kasdieniame gyvenime?

Egzistuoja nuomonė, kad drabužinė yra prabangos atributas, įrengiamas tik dideliuose namuose ir butuose. Bet tai nėra tiesa. Šiuolaikinės drabužinės gali būti pačių įvairiausių dydžių ir puikiai pritaikomos net ir nedidelėse patalpose. Skirtingai nuo įprastų spintų, drabužinės padeda maksimaliai panaudoti vidinę erdvę, joje gali tilpti daugybė įvairių daiktų, kurie neužims daug vietos.

VESIDA drabužinės yra funkcionalios ir kompaktiškos - jos gali būti įrengiamos bet kokioje Jūsų namų ar biuro patalpoje. Gerai suplanuotas vidinis išdėstymas įgalina maksimaliai efektyviai išnaudoti naudingą plotą net ir nestandartinės konfigūracijos patalpose.

VESIDA drabužinė ne tik puikiai tiks bet kokiam interjerui, bet tuo pačiu jį paryškins ir pagražins. Iš daugybės medžiagų, dalių ir kainų kiekvienas mūsų pirkėjas suras tinkamą drabužinę, kuri atitiks jo poreikius ir galimybes. Jūsų sumanymui įgyvendinti VESIDA siūlo platų drabužinių korpuso medžiagų, stumdomų durų sistemų, rėmelių ir įsprūdų asortimentą bei didžiulį furnitūros pasirinkimą.

Drabužinės stumdomų durų dizainas

Spintos stumdomos durys

Čia pateikiami populiariausi stumdomų durų dizaino pavyzdžiai. Stumdomų durų įsprūdų medžiagas ir dizainą parinksime individualiai pagal Jūsų pageidavimus.

Drabužinės stumdomų durų rėmeliai

Mes atrinkome geriausius stumdomų durų sistemų gamintojus ir siūlome plieninius, medžio imitacijos, aliumininius ir aliumininius, padengtus natūralia faneruote, stumdomų durų rėmelius. Visada platus profilių, spalvų ir dizaino pasirinkimas. plačiau

Drabužinės stumdomų durų įsprūdos

Jūsų pasirinkimui pateikiame skirtingo dekoro ir įvairių gamintojų laminuotas medžio drožlių plokštes, atitinkančias kokybės ir higienos reikalavimus plačiau

Jūsų pasirinkimui tik saugus stiklas, veidrodžiai, plastikas.Yra skirtingų spalvų ir raštų plačiau

Dažyta medžio dulkių plokštė (MDF), faneruota pluokšė. Ieškantiems išskirtinumo plačiau

Siūlome ir kitas populiarias dekoratyvines durų apdailos medžiagasplačiau

Drabužinės vidus

Lentynos ir stalčiai gaminami iš laminuotos ir faneruotos medžio drožlių plokštėsplačiau

Jūsų patogumui ir komfortui siūlome specialius drabužinės priedus – krepšius avalynei ir drabužiams, įvairius laikiklius, kabyklas, tylaus uždarymo mechanizmus, stumdomųjų durų pritraukėjus, amortizatorius ir pan. Jie drabužinėje montuojami pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus plačiau

Paslaugos

Salono darbuotojų bei profesionalaus interjero dizainerio konsultacijosplačiau

Greita ir tiksli gamyba, naudojant naujausias technologijas plačiau

Profesionalus montavimasplačiau

Garantinė ir po garantinė priežiūra plačiau

Galbūt Jus sudomintų mūsų tipiniai baldai