Pradžia   Mes siūlome   Spintos ir stumdomos sistemos

Spintos ir stumdomos sistemos

Jums svarbu, kad namai būtų jaukūs, atrodytų gražiai ir estetiškai. Namų jaukumą pirmiausia kuria kambarių apdaila ir baldai. VESIDA stumdomos sistemos (slenkančios sistemos) padės Jums atrasti savitus ir  išskirtinius sprendimus.

 

VESIDA spintos su stumdomomis durimis gali būti pritaikytos bet kuriame Jūsų namų kambaryje ar biure. Jūs galite pasirinkti spintos dydį, stilių, spalvą, tekstūrą, puošybos elementus, furnitūrą (rankenėles, kojeles, kitus priedus), o taip pat pasirinkti stumdomąsias ar įstiklintas dureles.

VESIDA drabužinės gali būti įrengtos bet kokiose, net ir nestandartinės konfigūracijos patalpose. Mūsų drabužinės pasižymi gerai suplanuotu vidiniu išdėstymu ir padeda maksimaliai efektyviai išnaudoti naudingą plotą.

VESIDA pertvaros su stumdomomis durimis yra geriausias pasirinkimas, jeigu norite atskirti patalpas išsaugant jų vientisumą ir ieškote tam patogaus sprendimo. Mūsų pertvaros puikiai tiks tiek nedidelio ploto gyvenamosioms patalpoms, tiek ir didesnėms erdvėms.

VESIDA stumdomos durys yra greitai ir paprastai montuojamos bei lengvai transformuojamos. Jeigu ieškote durų spintai ar įėjimui į patalpą, arba norite įrengti pertvarą tarp kambarių, mūsų stumdomos durys puikiai tiks ne tik Jūsų namams, bet ir biurui.