Pradžia   Mes siūlome   Baldai namams   Daugiafunkcinė aliuminio sistema

Daugiafunkcinė aliuminio sistema

Aukštos kokybės VESIDA daugiafunkcinės aliuminio sistemos spintoms, knygų lentynoms, prieškambario baldams yra praktiškas ir šiuolaikiškas sprendimas namų ir biurų interjeruose.

 

Daugiafunkcinė aliuminio sistema

VESIDA daugiafunkcinės aliuminio sistemos apima šiuolaikinę išvaizdą ir daugiafunkcinį panaudojimą. Tai ideali harmonija tarp tauraus aliuminio sidabrinės spalvos ir kitos apdailos medžiagos: medžio, dažytos, faneruotos ar laminuotos plokštės, metalo, plastiko, stiklo.  Ši aliuminio profilių sistema komplektuojama pagal Jūsų pageidavimą, yra praktiška, lengvai įrengiama ir, reikalui esant, nesunkiai transformuojama.

VESIDA daugiafunkcinės aliuminiosistemos tinka spintoms, lentynoms, prieškambario baldams. Aliuminio sistemos spintoms sudaromos iš  vertikalių statramsčių, lentynų laikiklių, rūbų ir batų kabyklų. Vertikalūs statramsčiai statomi norimu atstumu vienas nuo kito tiesiog ant grindų ir tvirtinami prie galinės sienos arba prie lubų.

Aliuminio sistemos gali būti gaminamos su skirtingais laikikliais. Tarp statramsčių gali būti montuojami stalčiai, mobilios komodos, spintelės atveriamomis durimis. Prie vertikalių stovų gali būti montuojami halogeniniai šviestuvėliai. Su šia sistemą mes padėsime Jums sukurti nestandartinius, lengvai transformuojamus baldus.

Galbūt Jus sudomintų mūsų tipiniai baldai