VESIDA 5/S1200

Naujasis slankiųjų durų modelis VESIDA 5/S1200 skirtas tiems išrankiems užsakovams ar dizaineriams, kuriems jau iki gyvo kaulo įkyrėjo standartinės slankiosios konstrukcijos. Šitos durys – puikus atradimas siekiantiems susikurti minimalistinį, lakonišką, jaunatviškai modernų ir paprastą interjerą. Ypač sėkmingas sprendimas – jas įsirengti loftuose.

Kai kas tikrai ypatingo

VESIDA 5/S1200 – tai ypatinga stumdomųjų durų sistema.Pagrindinis jos bruožas – labai siauras aliuminio rėmelis,dažytas tamsiai bronzine, sidabrine arba – pagal užsakymą – balta ir juoda spalvomis. Palyginkime: standartinis slankiųjų durų rėmelio plotis 26–40 mm, o naujojoje sistemoje jis sumažėjęs iki 12 milimetrų.Šios durys tradiciškai skirtos drabužinėms ir spintoms, betpuikiai tinka ir slankiosioms pertvaroms kurti, mat rėmelis,tegu ir plonas, yra labai tvirtas ir standus. Tokių pertvarų vieno modulio plotis gali siekti 180 cm, o aukštis – net 350 centimetrų. Čia jau užsakovo pageidavimus riboja nebe matmenys, o elemento svoris – jis neturėtų viršyti 60 kg,antraip gali kilti sunkumų montuojant. Plonas stumdomųjų durų sistemų rėmelis naudojamas ne tik durų šonuose,bet ir viršutinėje bei apatinėje dalyse, tad išlaikomas nepriekaištingas dizainas.

 

Kol kas vieninteliai

„Vesida“ didžiuojasi galinti save pavadinti vienintele Lietuvos rinkoje įmone, siūlančia šią puikią naujieną, akivaizdžiai traukiančią akį ir išsiskiriančią iš populiariųjų slankiųjų sistemų su įprasto pločio profiliu.„Vesidos“ slankiosios durys juda tyliai, mechaninių elementų judančių dalių patvarumui suteikiama 10 metų garantija. Durys gali būti įrengtos taip, kad važinėtų apatiniu bėgeliu arba gali būti pakabinamos.Visi stumdomųjų durų apatiniai ratukai yra su guoliais:taip užtikrinamas sistemos ilgaamžiškumas ir patogus durų judėjimas, nėra nepageidaujamų garsų atidarant ir uždarant duris; ja lengva stumdyti, nereikia didesnės fizinės jėgos. Pertvarose durų ratukų nematyti išvis, mat jie paslėpti profilio viduje.Kai kuriems dizaineriams šios slankiosios durys gali pasirodyti pažįstamos, primenančios italų dizainą.Tačiau čia padirbėjo ir kruopštieji vokiečiai – ištobulino ir supaprastino konstrukciją, kainą padarė labiau prieinamą. Taigi mes turime Vokietijoje pagamintą puikų italų dizaino ir vokiškos kokybės derinį, siūlomą už lietuvišką kainą.

 

 

Fantazijai – daug vietos

Sistema VESIDA 5/S1200 išskirtinė dar ir tuo, kad ją kaip konstruktorių „Lego“ galima surinkti iš įvairių medžiagų,idealiai įgyvendinant bet kokį dizainerio sumanymą. Prabangiose italų dizainerių siūlomose slankiosiose sistemose durys nedalijamos profiliais horizontaliai, o čia modulis gali būti dalijamas. Maža to – įsprūdas galima padaryti iš įvairių medžiagų, jos gali būti įvairaus storio. Ten, kur buvote pripratę matyti vien stiklą, dabar galite išvysti ir dažytą plokštę, ir veidrodį, plastiką, tapetus ar kitas dekoro medžiagas. Šių durų sistemos įrengtos didžiuosiuose salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Marijampolėje. Ten naująją liniją galima pamatyti savo akimis, o užsisakyti – bet kuriame „Vesidos“ salone.

 

   

Naujienlaiškis

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji gaukite pranešimus apie akcijas ir nuolaidas į savo el. pašto dėžutę.

Mūsų salonai